dowiedz się więcej w jaki sposób przeprowadzamy

Montaż Pomp ciepła i Klimatyzacji

Pompy ciepła

Instalacja pompy ciepła gwarantuje wszystkim typom lokali znaczące obniżenie rachunków za ogrzewanie. Pompa ciepła przekształca naturalne źródło ciepła w celu dostarczania ciepłej wody i ciepła do grzejników lub ogrzewania podłogowego. Instalatorzy w naszej firmie mają duże doświadczenie w instalowaniu pomp ciepła we wszystkich typach nieruchomości. Aby dowiedzieć się, który system może przynieść korzyści Twojej nieruchomości, zadzwoń do nas, a wykonamy niezobowiązującą bezpłatną wycenę.

Posiadamy autoryzacje firm STIEBEL ELTRON, Dimplex, Bosch, De Dietrich, Rotenso

Klimatyzacje

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz zamiennika starego lub zepsutego klimatyzatora, całkowicie nowego sprzętu do nowo wybudowanego domu, czy bardziej wydajnego klimatyzatora, aby zaoszczędzić na miesięcznych rachunkach za media, Polski Hydraulik jest gotowy pomóc. Nasi wyszkoleni instalatorzy oferują usługi na obszarze Wrocławia i okolic, a naszym celem jest profesjonalna obsługa i zadowolenie klientów.

Każde zadanie związane z instalacją klimatyzacji rozpoczynamy od obliczenia pełnego obciążenia, które dokładnie określa, jakiej mocy chłodniczej potrzebuje dom lub mieszkanie. Nieprawidłowo obliczone systemy są mniej wydajne i bardziej podatne na awarie, dlatego zawsze wykonujemy własne obliczenia obciążenia i nigdy nie polegamy na poprzednich wynikach. Biorąc pod uwagę izolację, powierzchnię kwadratową i inne czynniki, możemy obliczyć wymaganą wydajność chłodzenia i znaleźć odpowiedni system klimatyzacji.

Posiadamy autoryzację firm: Panasonic, Bosch, Gree, Rotenso

Żródło problemu oceniamy za pomocą

Kamery inspekcyjnej

W każdym przypadku problem diagnozujemy wprowadzając kamerę inspekcyjną dzięki czemu możemy dokładnie ocenić źródło problemu.

Dajemy gwarancję prawidłowo wykonanej usługi poprzez powykonawczą inspekcję kamerą wraz z przekazaniem nagrania wideo.

wykonujemy instalacje

Sanitarne, grzewcze, gazowe,
Próby ciśnieniowe

Wykonujemy bezpłatne wyceny na terenie Wrocławia o okolic.
Skontaktuj się z nami aby umówić wizytę!